Course phonics

انیمیشن های آموزش زبان انگلیسی

Phonics 7

Phonics 6

Phonics 5

Phonics 4

Phonics 3

Phonics 2

Phonics 1

pre phonics

در این ترم موارد زیر به کودکان عزیز آموزش داده می شود:

در ترم Phonics 6 موارد زیر به کودکان عزیز آموزش داده می شود:

در  ترم  Phonics 5 موارد زیر به کودکان عزیز آموزش داده می شود:

در این ترم موارد زیر به کودکان عزیز آموزش داده می شود:
اعداد از 0 الی 10
شناخت رنگ ها شامل:
قهوه ای-سبز- زرد -نارنجی- قرمز-صورتی-بنفش -آبی-سفید-مشکی
brown-green-yellow-orange-red-pink-purple-blue-white-black
شناخت اعضای بدن شامل:
آموزش دست چپ و راست(right hand-left hand)
لغات جدید(حیوانات-میوه هاو...)

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن باید همراه با آموزش های دیگر صورت گیرد. آموزشی هایی که به کودکان نشان دهد، هدف و مفهوم این انیمیشن چیست. همچنین باید عنوان کرد که یادگیری این متد باید زیر نظر اساتید مجربی صورت گیرد.هرگونه اشتباه در این زمینه، نه تنها به دلزدگی کودکان منجر می گردد، بلکه باعث کج فهمی در آن ها نیز می شود.  در این نوع آموزش نیاز به یک استاد  است . این کار در ماه های اولیه آموزش بسیار ضروری است. علاوه بر این، تکرار جملات و کلمات موجود در انمیشین ، به شکل بازی و سرگرمی، به یادگیری کودکان، بسیار کمک می کند.

آزمایشات زبان شناسان نشان داده است، کودکانی که با فیلم و موزیک به یادگیری زبان دوم می پردازند، می توانند به صورت بلند مدت، لغات و اصطلاحات را در ذهن نگه دارند و سریعتر از هم سالان خود، به تکرار جملات و یا ساختن آن ها بپردازند. در حقیقت این تاثیر این روش  است که باعث می گردد نه تنها کودکان، بلکه اشخاص بالغ نیز برای شروع یادگیری از این متد استفاده کنند.

q1
q2
q3

اولین و بزرگترین مرکز زنجیره ای آموزش زبان به کودکان

چرا آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن دارای بازدهی بالایی است؟

در حقیقت برای پاسخ به این سوال باید ابتدا از خود بپرسید، انیمیشن ها چه تاثیری بر روحیات و افکار انسان ها دارند؟ فرق آن ها با فیلم ها چیست؟ و برای چه سنی مناسب هستند؟

بسیاری گمان می کنند که انیمیشن ها تنها مخصوص کودکان بوده و دارای موضوعاتی پیش و پا افتاده می باشد و به همین دلیل از دیدن آن ها سرباز می زنند. در حالی که در برخی از انیمیشن ها، لغات بسیار پایه ای قرار دارد، که در کمتر کتابی قابل پیدا کردن است.

علاوه بر این، انیمیشن ها دارای موضوعات بسیار گسترده ای هستند که می تواند در هر دسته ای جای گیرند. برخی از آن ها از زبان حیوانات نقل می شوند و برخی دیگر از زبان گیاهان، به همین سبب هیچ حد و مرزی برای خیالپردازی در مورد آن ها وجود ندارد. همین امر مهمترین عامل جذاب بودن انیمیشن ها می باشند.

علاوه بر این، انیمیشن ها دارای گروه های سنی متفاوتی بوده و می توانند از کودکان  سال۲ تا جوانان ۲۰ سال را تحت پوشش خود قرار دهد. همچنین جذابیت های رنگ آمیزی و گرافیت بسیار زیبای آن ها، موجب جذابیت و خواستنی تر شدن آن ها می شود.

از همین رو بسیاری از افراد، آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن را بر روش های دیگر ترجیح می دهند. علاوه بر موارد ذکر شده، در این فیلم های زیبا، معمولا از اصطلاحات و لغات ساده با لهجه ای قابل درک و فهم استفاده می گردد.

به همین سبب برای بسیاری از افراد جذاب است، که یادگیری را با انیمیشن شروع کرده و کم کم به سراغ فیلم های پیچیده بروند. همچنین سرعت بیان لغات در این فیلم ها بسیار آهسته است و آن ها را برای یادگیری در سطح مبتدی مناسب می کند.

جذابیت بالا
90%
لهجه ای قابل درک و فهم
76%
وضوعات بسیار گسترده ای
94%

بهترین انیمیشن ها برای آموزش زبان انگلیسی کدامند؟

دنیایی انیمیشن، دنیایی پر از رنگ و نور می باشد. شاید به توان به جدیدت عنوان کرد، که سالانه هزاران انیمیشن با موضوعات مختلف در سراسر دنیا تولید می شوند. اما در میان این سیل عظیم از فیلم ها، کدامیک برای یادگیری مناسب است؟ و یا چگونه می توان به کلکسیونی از بهترین فیلم ها دسترسی پیدا کرد؟

بهترین نوع انیمیشن ها، دارای دایره لغت هایی بسیار ساده بوده و کاراکترهای آن، با لهجه ی آمریکایی و یا انگلیسی صحبت می کنند. آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن ها بسیار ساده بوده و بازده یادگیری را افزایش می دهد.

علاوه بر این، شما می تواند بعد از یادگیری در سطح مقدماتی، به صورت آزاد به دانلود فیلم هایی با زیرنویس انگلیسی و یا زبان اصلی پرداخته و کم کم مهارت درک مطلب و قوه شنیداری خود را تقویت کنید. این روش در طولانی مدت بسیار موثر بوده و ذهن انسان دیگر نیازی به 

Despicable Me

Rio

Frozen

Spider Man

Monster Factory

Wrek It Ralph